4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Духовність

Хресна дорога ненародженої дитини відбулася у Козлові

(0 голосів)
Автор 
on 25/04/2016

Парафіяни смт. Козлів мали можливість пережити духовну містерію "Хресна дорога ненародженої дитини – Голгофа без вини винуватих", яка пройшла під закликом: "Збережи життя!".

У заході взяли участь більше 50 дітей від 3 до 11 клас. Діти співали духовні пісні, танцювали, розігрували театральні біблійні сцени та декламували вірші. Підсилювала концертну програму велика кількість мультимедійних презентацій та відеороликів. Організаторами дійства були аніматори місцевої парафії "УГКЦ Вознесіння Господнього" з ініціативи отця-декана Козлівського Романа Гука, повідомляє сайт Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

 

"З часів незалежної України, в нашій державі офіційно було зроблено більше 30 мільйонів абортів… страшна цифра за яку, можливо, і розплачуємося сьогодні дорослими життями. Ми не прийшли сюди щоб осудити, не нам судити – Господь нам суддя, застерегти ми прагне й захистити маленькі, ще не роджені життя", - такими словами розпочинався вечір.

 

Під час Хресної дороги гостро торкалися і актуальних сьогодні проблем: АТО, Небесна сотня, батьки і діти. Героями стацій були персонажі Хресної дороги Божого Сина: Марія, Магдалина, Петро, Іван, Симеон Киринейський, плачучі жінки, Пилат та Клавдія, воїн, Йосип з Ариматеї та інші.

Завершили вечір слова вдячності дітей своїм батькам, за те що дали життя, молитвою за батьків та піснею із символічною назвою: "Збережи життя".

Останнє редагування Четвер, 28 квітня 2016 13:16

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.