4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Духовність

У Тернополі відбувся фестиваль "Феєрія талантів"

(0 голосів)
Автор 
on 18/11/2019

 Із 12 по 14 листопада у Технічному коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя тривав відкритий обласний фестиваль-конкурс «Феєрія талантів».  

Майже 300 учасників з різних навчальних закладів Тернопілля змагалась за першість у номінаціях: вокальне мистецтво; хореографічне мистецтво; народне інструментальне мистецтво; акторське мистецтво, декламаторське мистецтво.

Упродовж трьох днів вони  демонстрували свої вміння і таланти. Аура краси та захоплення мистецтвом панувала в актовій залі коледжу. Завершився фестиваль гала-концертом, під час якого відбулось нагородження переможців й учасників фестивалю. 

За підтримки Благодійного фонду "Єднання поколінь",  відзначив лауреатів «Феєрії талантів» дипломами голова наглядової ради фонду, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

"Радий вітати усіх із заснуванням нового фестивалю, який виявляє таланти Тернопілля.  Переконаний у тому, що наш край багатий на таланти у різноманітних сферах. Мистецтво -  це невід’ємна складова спадщини українського народу. Кожен з нас є уособленням прагнень, надій, сподівань славних предків, які вклали у нас своє життя, - зазначив Леонід Олексійович. - Дякую представникам коледжу за те, що плекають та дають можливість молоді виразити всю глибину української душі".

Оргкомітет фестивалю-конкурсу – Мартин Г.М., Коневич О.В. та Щербанюк І.М. – започаткували фестиваль з метою пропагування української культури, духовності, художньо-естетичного виховання молоді.

Аліна Жайворонко.

Останнє редагування Вівторок, 19 листопада 2019 00:45

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.