4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Духовність

Тернополяни молились за мир та спокій у родинах (фото)

(0 голосів)
Автор 
on 28/08/2019

Традиційна урочиста Літургія до храмового празника та 479-ї річниці міста відбувається 28 серпня у церкві Успення Пресвятої Богородиці, що на вул. Князя Острозького.

Очолив Богослужіння Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Теодор Мартинюк.

 Представники духовенства, влади, громадських організацій і пересічні тернополяни молилися за сім'ї та родини.

"У тисячний раз хочу підкреслити, що понад добробут, зброю, понад силу є сім'я. Дорогі тернополяни, для нас найважливішими є батько та мати, - зазначає єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Теодор Мартинюк. - Їхня оселя стала для нас початком життя. Якщо немає цієї прив'язки до ріндної оселі, то є велика ймовірність загубитися у цьому житті. Сім'я повинна стояти найвище у пріоритеті”.

"Тернополяни давно стали єдиною великою родиною, у якій кожен на своєму місці намагається зробити все можливе для процвітання й розвитку рідного міста, - зазначає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. - Щиро дякую кожному за працю, небайдужість, за те, що своїм талантом, любов'ю роблять Тернопіль одним із найфайніших міст України. Міст, у якому панує дивовижна атмосфера взаємоповаги, творчості, натхнення. Містом, котре тримає під своїм омофором Пресвята Богородиця Діва".   

Більшість тернополян у празник прийшли до церкви у національному вишитому вбранні. Люди розповідають, що завжди у великі свята стараються вдягати національний одяг. 

“Це наше українське свято і тому вирішила одягнути вишиванку, -  говорить тернополянка пані Любов. - Любов до вишитого одягу намагаюсь передати дітям, тому їх теж вдягнула у вишиті сорочки. У Тернополі сьогодні велике свято, і так приємно, що люди не забувають про вишиванки”. 

Аліна Жайворонко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.