4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Духовність

Тернопіль: відтепер у "Карітасі" діятиме реабілітаційний кабінет

(0 голосів)
Автор 
on 19/10/2018

Реабілітаційний кабінет відтепер діятиме у  благодійному фонді "Карітас".

Його урочисте відкриття відбулось 18 жовтня у рамках відзначення нового Пасторального року. Чин освячення здійснили священнослужителі УГКЦ.

Реабілітаційний кабінет є одним з етапів соціального  проекту "Домашня опіка".  Тут  розташовані масажний стіл, тренажери, кушетку та медичні засоби для якісного проведення фізіотерапевтичних процедур.

За словами керівника проекту Наталія Месник, працюватимуть в ньому  працівники "Карітасу",  котрі  мають медичну освіту. 

"Найближчим часом плануємо налагодити співпрацю з домашніми лікарями, які направлятимуть людей на реабілітацію до нас, - констатує. -  Також вони зможуть долучатися на волонтерських основах".

"Проект "Домашня опіка" дасть змогу допомогти людям, які не мають можливості навіть вийти з квартири. Дістатись до  реабілітаційного кабінету вони зможуть завдяки "Соціальному таксі", що діє у місті, - зауважує заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. -  Адже благодійністю - це не тільки кошти, а найперше увага, підтримка, час, який приділяємо іншим, досвід, що передаємо, тепло., яким ділимось. Коли з людиною спілкуються, відчувають її проблему,  підтримують, то вона стає відкритішою, змінюється сама й змінює світ довкола себе".

Наразі проект опікується 75-ма потребуючими особами.  У щойно створеному кабінеті медичну допомогу зможуть отримати ветерани російсько-української війни,  самотні особи похилого віку, переселенці.

Аліна Жайворонко.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.