4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Духовність

У ТНТУ ім. Івана Пулюя відкрили меморіальну аудиторію імені Степана Стефурака (Фото)

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 10/10/2018

У Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя, відкрили аудиторію імені Степана Стефурака - військового, який був студентом цього закладу і загинув у зоні АТО у 2014 році.

Степан Степанович Стефурак народився 4 серпня 1995 року в Топорівцях Городенківського району Івано-Франківської області, Україна. Навчався в Тернопільському національному технічному університеті (третій курс). Брав активну участь у Революції гідності. 

Сьогодні усі небайдужі тернополяни та знайомі Степана, зібралися біля пам’ятної дошки Героя, аби відправити реквієм та урочисто відкрити меморіальну аудиторію на честь Степана.

"Доля Степана є долею всієї нації.  Він був справжнім ідеалістом, тобто людиною ідеї, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. -Генетика і виховання зобов’язали його до того чину, на який він пішов. По-іншому він не міг вчинити. У 2014 році, було найважчим кожного тижня прощатися з молодими хлопцями, які покидали цей світ. Не залишивши за собою, ні сім’ї, ні нащадків. Але незважаючи на юність, вони чинили славу українській нації і продовжили велику справу наших предків."

 За словами керівника відділу у справах молоді та зв’язків з громадськістю ТНТУ ім. І. Пулюя Світлани Децик, нова меморіальна аудиторія, завдяки облаштуванню, відповідає духу, за який віддав життя Степан.

"Довго виношувалася ідея оформлення аудиторії. Ідея опирається на відомі цитати І. Пулюя та І. Франка. Ми намагалися зробити аудиторію сучасною, неформальною, патріотичною, близькою для молоді. Стенди розповідають про те, як виглядали воїни впродовж від княжих часів до сучасного воїнства і це завжди цікаво. Варто відкривати такі пам'ятні дошки та аудиторії тому, що саме вони нагадують нам про героїв, які захищають нас", - розповіла пані Світлана.

Навесні 2014 року Степан пішов добровольцем на Схід. Загинув 22 вересня 2014 року в 19-річному віці. У бою з російськими збройними формуванням під час мінометного обстрілу.

Право перерізати стрічку надалося ректору ТНТУ ім. І. Пулюя Петру Ясній та мамі Степана.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.