4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Духовність

Уже вдруге у Тернополі відбулося Свято подяки

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 10/09/2018

Гучно та весело відзначили тернополяни День подяки, що відбувся 9 вересня на Театральному майданні міста. Святкування розпочалося о 11 годині ранковим богослужінням – молитвою за Україну.

Гостями свята були «Оркестра Волі», Олег та Олена Майовські, Ігор Рудий, Ігор Бандура, Михайло Паночко. Також для маленьких тернополян організували безліч безкоштовних розваг: аквагрим, «Super Tato», святкове містечко та концерт.

Співорганізатор святкувань Олег Саган розповідає, що головною метою Дня подяки є вдячність Богу за плідну працю, надбання та все добре, що мала наша країна впродовж року.

"Україна переживає, мабуть, найскладніші часи за всю історію Незалежності, але вона вистояла і продовжує розвиватися. І за це потрібно дякувати. І головне, що цим відзначенням ми хочемо донести ідею: Україна зміниться тоді, коли зміниться в серці кожна людина. Коли кожен вирішить для себе будувати життя на духовних та патріотичних цінностях, коли кожен зможе взяти відповідальність за себе, за своїх дітей, за свій дім і державу," - каже Олег Саган.

До слова, День подяки відзначається майже у всіх країнах світу.  Минулого року дане свято вперше святкувалося у форматі Всеукраїнського, який відвідало більше ніж півмільйона людей. 

"Сьогодні ми можемо від щирої душі подякувати Богу, усім тим хто нас оточує та приходить у наше життя, - зауважив заступник міського голови Леонід Бицюра. -  Певен, що Україна пробудиться і зможе вийти з пітьми сутінок, поневірянь та віднайти цінності на які опиралася наша нація протягом багатьох століть. Потрібно пам’ятати, що здорова традиційна сім’я – це святе. Це речі, на які ніхто не має права зазіхати."

Останнє редагування Понеділок, 10 вересня 2018 14:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.