4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Духовність

Тернополяни спільно з усім світом молилися за Україну

(0 голосів)
Автор 
on 27/08/2018

24 серпня по усьому світі на День Незалежності одночасно пролунала молитва за Україну. Тернопіль активно долучився до синхронної молитви.

Благословення учасникам літургії в Архикатедральному соборі передав Голова УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. «Таке масштабне виконання молитви за Україну продемонструє єдність українців у різних регіонах світу. Це також означатиме віру в Бога і Україну. Оскільки молитва, яка йде від серця, завжди буде почута Богом. Це означатиме добре майбутнє для України».

Після спільного виконання молитви «Боже Великий Єдиний», єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор (Мартинюк), подякував тернополянам за спільну молитву та благословив на щасливу долю український народ.

"Сьогодні протягом трьох  хвилин усі континенти були об’єднанні у молитві. Де б’ється українське серце, де є переживання за свій народ там усі є братами та сестрами. Ця єдність, яку ми сьогодні засвідчили, втілювалася у вчинках кожного дня. Бог подасть нам довгоочікуваний мир, щоб наші сини повернулися. І не дасть нам пропасти на чужині, на поселеннях та роботах", - звернувся єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор .

 Загалом до синхронної молитви за Україну долучилися у 87-ми локаціях світу.

Останнє редагування Понеділок, 27 серпня 2018 20:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.